Docházkový systém "Docházka 3000"

Udělá pořádek ve Vaší evidenci docházky zaměstnanců. Evidence pracovní doby a evidence docházky pak bude hračka. Využijte jedinečnou příležitost v podobě propracovaného a cenově velmi výhodného docházkového systému Docházka 3000. Docházkový systém využívají jak malé a středně velké firmy do 150 zaměstnanců, tak jeho nasazení nic nebrání i ve větších firmách. Nic nebrání jeho nasazení i ve větších firmách. Ty malé si Docházka 3000 získala zejména lákavou cenou, pro větší společnosti nabízí náš docházkový systém další nadstandardní funkce. Program samozřejmě respektuje požadavky Zákoníku práce a obsahuje i přístupové systémy, stravovací systémy a další jako evidence pracovní doby a evidence docházky. Identifikace pomocí čipu, karty, otisku prstu nebo obličeje je v dnešní době standard, který náš systém evidence docházky a přístupů samozřejmě obsahuje. Příklady výhodných kompletních sestav docházkového systému:

Docházka 3000 funguje s libovolnou verzí Windows a pro zkušenější uživatele je možnost provozu i pod Linuxem. Pro uživatele Apple Mac OS X, Androidu, ChromeOS, iOS atd., kteří nemají k dispozici žádné PC s Windows či Linuxem, jsou řešením sety s RasPi.

Pro zákazníky nabízíme zdarma možnost předvedení programu i nabízených docházkových terminálů, které probíhá u nás v kanceláři po předchozí domluvě termínu vaší návštěvy.
Pro systém dodáváme různé typy provedení terminálů vhodné do jakéhokoli prostředí.

Přístupový systém Dahua

Přístupový systém od firmy Dahua je tvořen řídící jednotkou, souborem čteček a softwarem SmartPSS (SW je v češtině a je dodáván zdarma). Přístupový systém Dahua je modulární, v systému může být až 50 řídících jednotek.

Řídící jednotka ASC1204B-S má vstup pro 4 čtečky, které slouží buď k jednostrannému ovládání 4 dveří nebo oboustrannému ovládání 2 dveří. Čtečky mohou být připojeny přes Wiegand 26/34bit či RS485. Řídící jednotka je přes konektor RJ45 připojena do sítě LAN. Dále jsou k dispozici 4 výstupy NO/NC pro otevírání zámku dveří, 4 vstupy pro magnetický dveřní kontakt a pro odchodová tlačítka.

V nabídce je široký výběr různých typů čteček Dahua s různými variantami ovládání: kartou, kódem, otiskem prstu nebo jejich kombinací.

SW SmartPSS je univerzální SW, který kromě přístupového systému umožňuje správu i dalších technologií Dahua (kamery, IP videotelefony, …).

Software umožňuje:

  • správu až 100 000 uživatelů
  • max. 150 000 událostí
  • definovatelné úrovně oprávnění (admin, správce, uživatel, …)
  • automatické vyhledání zařízení v LAN